Strona główna O nas Usługi Pomoc Partnerzy Kontakt
Firmatec >  Opinie

 Opinie

Pracuję na tym programie już kilka lat i stwierdzam, że jest najlepszym programem księgowym. Wypada zdecydowanie lepiej niż inne programy bez pełnej księgowości. Polecam przede wszystkim.

Program do faktur zmieniliśmy około 2 lata temu. Nasze wymagania kształtowały się na poziomie: -korzystanie jednocześnie kilku użytkowników, -automatyczne, szybkie wystawianie faktur, -online, -możliwość dopasowania do użytkownika, dodawanie tematów, loga, numeracji - za rozsądne pieniądze Kryteria te spełniła firma FIrmatec. Korzystamy i nie mamy uwag co do użytkowania.

Takich programów jest wiele, chcę polecić konkretny program, ponieważ dla mnie liczy się prostota. Skorzystajcie z faktura ibiznes, jest super.

Program fajny, prosty i przyjazny w użytkowaniu, najlepiej się samemu przekonać, można pobrać demo i przetestować przez 30 dni.

Osobiście korzystam z programu Firma iBiznes - jest to jeden z programów Firmatec i powiem szczerze, że dość miło mi się na tym pracuje .

Program faktura iBiznes wersja profesjonalna nadaje się właśnie do fakturowania i prowadzenia magazynu - jest dość sensownie przemyślany (jak na moje widzi mi się) więc używam go i jestem zadowolony.

Podziękowania dla Firmatec
FirmaTec Sp.J.
ul. Brukowa 131
91-341 Łódź
woj. łódzkie

Tel.: 426 507 030
Fax: 42 292 07 04
E-mail: info@firmatec.pl
KRS: 0000312688
NIP: 947-195-66-88
REGON: 100564120